27 października, w ramach Festiwalu „Cztery Żywioły Słowa”, organizowanego przez Świdnicki Ośrodek Kultury, w czytelni II Liceum Ogólnokształcącego odbyło się spotkanie ze świdnickim poetą – Tomaszem Hrynaczem.

Uczniowie klas humanistycznych wraz z polonistką, Panią Aleksandrą Królak – Wąsowicz, mieli przyjemność poznać utwory z ostatniego tomiku poety: „Noc czerwi”, które czytał sam autor. Zaproszony gość z niezwykłym zaangażowaniem opowiadał o swojej twórczości, o intencjach twórczych, o swojej biografii i zainteresowaniach, chętnie także odpowiadał na pytania uczniów. Ponad godzinne spotkanie upłynęło w atmosferze delektowania się poezją i sztuką literacką.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg17.jpg18.jpg