Tradycyjnie już, w ostatnim tygodniu roku szkolnego, rozstrzygniemy, kto zostanie mistrzem szkoły w piłce nożnej i siatkowej.

Turniej piłki nożnej, od lat, cieszy się dużym zainteresowaniem. W tym roku startuje 6 drużyn. Są to kl. 1a, 1b, 1c, 1d, 2a, 2bcd.

W poniedziałek o mistrzostwo klas drugich, a jednocześnie o awans do finałów zagrają klasy drugie, we wtorek pierwsze. Ponieważ w klasach pierwszych są 4 drużyny, to do finału awansują dwie. W czwartek zagramy finały: jedna klasa z klas drugich i dwie z klas pierwszych (każdy z każdym; kolejność gier rozstrzygnie losowanie).

Konkurs na najlepiej zorganizowany doping, jak co roku, wyłoni klasę najbardziej zagorzałych kibiców. Nagrodą jest wyjście całą klasą na pizzę ufundowaną przez Komitet Rodzicielski II LO na zakończenie roku szkolnego.

Do turnieju siatkówki zgłosiło się tak dużo drużyn, że łatwiej byłoby wymienić te , które nie grają.

Układ gier w siatkówce: klasy pierwsze w poniedziałek, drugie we wtorek, finały w środę.

Życzymy powodzenia!

Nauczyciele wych. fizycznego