4 września 2017 r. uczniowie II LO rozpoczęli rok szkolny 2017/2018.

Uroczystość miała miejsce o godz. 10.00 przed budynkiem szkoły (ze względu na trwający remont).

Zaproszonych uczniów powitali przewodnicząca Samorządu Szkolnego - Katarzyna Kuriata oraz dyrektor szkoły - pan Jacek Iwancz.

Pan dyrektor życzył wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym, zapału do pracy i realizacji własnych marzeń. Przypomniał również o rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz wydarzeniach związanych z podpisaniem Porozumień Sierpniowych.  Poinformował również o ważnych uroczystościach, które odbędą się w naszej szkole: nadanie tytułu Zasłużonego Obywatela Miasta Świdnicy długoletniemu dyrektorowi II LO panu Zenonowi Michalczykowi oraz nadanie szkole imienia Stefana Banacha.

Następnie odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych i odebranie legitymacji szkolnych. Po czym uczniowie klas II i III rozeszli się do gabinetów, a pozostali pierwszoklasiści. Nastąpiło przedstawienie wychowawców. W tym roku obowiązki wychowawców klas I przejęli:

Klasa I A – pani prof. Renata Duda

Klasa I B – pani prof.. Katarzyna Mamica-Pasternak

Klasa I C – pani prof. Renata Zapart-Dec

Klasa I D – pani prof. Małgorzata Krawczyk

W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów!

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg