Z przyjemnością informujemy, że aż 27 uczniów i tegorocznych absolwentów II LO otrzymało stypendium Starosty Świdnickiego. 7 września 2020 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia nagród Starosty dla najlepszych maturzystów, olimpijczyków i sportowców.

Przyznano trzy nagrody Starosty za najlepsze wyniki z matury, które otrzymali: Kinga Kępa, Mateusz Drąg i Konrad Sosnowski.

Za osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych nagrody otrzymali:

Kinga Kępa, Mateusz Drąg, Dominika Janczyszyn, Joanna Cichocka, Patryk Grządkowski, Igor Beker, Kamila Łuczak, Jagoda Kurzawa, Karolina Warzecha, Wiktora Turek, Aleksandra Jakubik, Oliwia Przybylska, Maja Szmudrowska, Emilia Adamska, Anna Wierzbicka, Julia Huzar, Martyna Zielińska, Amelia Pieszczoch, Zuzanna Rut, Alicja Maliszewska, Nina Jarosz, Wiktoria Dybciak, Martyna Janaszek, Angelika Chanas.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

z1.jpgz2.jpgz3.jpgz4.jpgz5.jpgz6.jpg