Dzień Otwarty w II LO w obiektywie Kasi Domańskiej i Zuzi Czernickiej.

Ścianka, czerwony dywan i gwiazdy filmowe kusiły w tym roku odwiedzających II LO im. Stefana Banacha podczas Dni Otwartych. Chętnych do poznania oferty popularnej dwójki było w tym roku ponad 350 osób! Laboratoria i doświadczenia, wykłady, popisy wokalne – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na nich na Równej 11.

Film Promocyjny

Zapraszamy 6 kwietnia na Dzień Otwarty!

DZIEŃ OTWARTY w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Banacha już 6. kwietnia 2019 roku od godziny 10.00

ZAPRASZAMY

Lwowska ulica lat 20-tych i 30-tych była motywem przewodnim tegorocznych Dni Otwartych II LO im. Stefana Banacha w Świdnicy. Laboratoria i doświadczenia, wymiany młodzieżowe, kino nieme – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na gimnazjalistów.

Już jutro (7 kwietnia 2018 r.) DZIEŃ OTWARTY w II LO.

Serdecznie zapraszamy.

Koniecznie zapoznaj się z harmonogramem spotkania:

7 kwietnia 2018 r. (sobota) DZIEŃ OTWARTY w II LO.

Serdecznie zapraszamy.

Koniecznie zapoznaj się z harmonogramem spotkania:

A oto fotorelacja z Dnia Otwartego autorstwa Marcina Pienio:

Licealiści z ul. Równej w Świdnicy dedykują gimnazjalistom następujące „przykazania”: po pierwsze –wybierz II LO, po drugie – jeśli tego nie zrobiłeś, patrz punkt pierwszy... U podstaw tych porad leży przekonanie, ze chodzą do dobrej, realizującej ciekawie i konsekwentnie program nauczania szkoły, a atmosfera w niej panująca jest niepowtarzalna. Współpraca nauczycieli i uczniów przekłada się na liczne osiągnięcia licealistów z dwójki: