Zarząd Stowarzyszenia Sympatyków i Absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy gorąco dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację uroczystości szkolnej „Zasłużony dla miasta Świdnicy”.

Tytuł ten otrzymał z rąk pani Prezydent  wieloletni dyrektor naszej szkoły pan Zenon Michalczyk  pseudonim „Słoneczko”.

Bardzo serdecznie dziękujemy klasie I a, uczniom z klasy III a oraz paniom Renacie Dudzie i Urszuli Tokarskiej-Łokić za przygotowanie Kawiarenki na I piętrze.

Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które do późnych godzin wieczornych prowadziły Kawiarenkę umilając czas przybyłym gościom.

Dziękujemy klasie I c oraz opiekunom: pani Renacie Zapart-Dec i Alicji Podgórskiej za przygotowanie dekoracji na parterze oraz przed szkołą.

Gorące podziękowania kierujemy do uczniów z klas III c i III b oraz pań : Urszuli Mireckiej, Beaty Misiewicz, Jolancie Skarzyńskiej i Beaty Dratwy za dekorację II pietra.

Dziękujemy również paniom: Iwonie Juźwie, Katarzynie Pasternak  oraz pani Beacie Goc za przygotowanie I piętra do uroczystości.

Serdeczne podziękowania należą się klasie II a i pani Elżbiecie Zarzyckiej za przygotowanie auli.

Paniom Marii Szymańskiej i Iwonie Tomaszewskiej dziękujemy za przygotowanie wystawy na parterze przy bibliotece, panu Tomaszowi Gołowkinowi za fotografowanie podczas uroczystości.

Bardzo, bardzo dziękujemy tym, którzy przygotowali słodki poczęstunek dla zaproszonych gości.

Nagrody i podziękowania „Super Banachy” (to w nawiązaniu do naszego nowego patrona), otrzymali:

Wyróżnienie w kategorii” Realizacja filmu” otrzymuje – Marcin Pienio z II a

Wyróżnienie w kategorii  „Oprawa muzyczna” - Marek Stanisławski z II a

Wyróżnienie w kategorii „Montaż i dźwięk” – Andrzej Kukla z II a

Wyróżnienie w kategorii „Występy wokalne” – Karolina Malinowska z I b

Wyróżnienie w kategorii „Występy wokalne” – Angelika Krynicka z II d

Wyróżnienie w kategorii „Występy muzyczno-wokalne” - Adrianna Laska z II c

Wyróżnienie w kategorii „Występy muzyczno-wokalne” – Jan Mikuła z III c

Wyróżnienie w kategorii „Występy muzyczno-wokalne” – Wiktoria Polczyńska z III c

Wyróżnienie w kategorii „Występy muzyczno-wokalne” – Aleksandra Kamińska z II c

Wyróżnienie w kategorii „Występy muzyczno-wokalne” -  Dominik Iwan z III c

Wyróżnienie w kategorii "Prezentacja multimedialna" - Katarzyna Domańska z II a

Wyróżnienie w kategorii „Scenariusz i Reżyseria filmu”  – pan Maciej Wodziński

Wyróżnienie w kategorii „Dekoracja” – pani Barbara Trojanowska-Butmankiewicz

Wyróżnienie w kategorii „Nadzór Muzyczny” – pani Agata Mester

Wyróżnienie w kategorii „Scenografia” - pani Elżbieta Badzioch-Zarzycka.