jFontSize
A- A A+

Rozgrywki międzyklasowe w piłkę nożną, które odbyły się u nas we wtorek zgromadziły trzy drużyny. Finał zagrały klasy 1 a, 1 bc i 1 d.

Grano systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu klasa I bc pokonała klasę I d - 3:1. Bramki w meczu zdobyli: Kacper Pitwor, Wojtek Bil i Bartek Niedziałkowski dla klasy I bc, dla pokonanych - Paweł Starosta. W drugim meczu stanęły naprzeciwko siebie klasa I a i klasa I d. Dla wszystkich wynik 2:2 był sporym zaskoczeniem. Tym razem bramki zdobyli: Jakub Wróbel dla klasy I d (2) oraz Maks Pawlica i Karol Wizimirski - po jednym trafieniu dla klasy I a. Mecz pomiędzy klasami I bc i I a miał zadecydować o wszystkim, a klasie I bc wystarczał remis. Do ostatniej minuty utrzymywał się wynik remisowy, a na minutę przed końcem Bartosz Niedziałkowski zamienił karnego na bramkę - i tak oto drużyna klasy I bc awansowała do finału, w którym czeka już klasa II a.