jFontSize
A- A A+

W Powiatowym Turnieju Tenisa Ziemnego

Katarzyna Kaptur z kl. II a i Karolina Warzecha z kl. II b, wywalczyły drużynowo srebrny medal.

Na kortach tenisowych świdnickiego OSiR-u, przy słonecznej pogodzie rozegrały bardzo dobre spotkania. Katarzyna zajęła III miejsce, a Karolina miejsce IV, co w klasyfikacji ogólnej dało srebrny medal II LO.

Karolina debiutowała w turnieju, a Katarzyna po raz pierwszy stanęła na podium tych zawodów.

Tym razem lepsze od naszych tenisistek, okazały się zawodniczki z „Ekonomika”.

Superstar Krystian Walewski z kl. III a, został wicemistrzem Powiatu Świdnickiego.

Finałowy pojedynek i podgrzane emocje, sięgające temperatury powietrza, przyciągnęły na korty wiernych kibiców. Do zwycięstwa zabrakło trochę szczęścia.

Dzięki Krystianowi II LO stanęło na trzecim stopniu podium.