„Relacje z sąsiadami są ważniejsze niż prawda historyczna”, „Media społecznościowe przynoszą więcej pożytku niż szkód”, „W Polsce należy wprowadzić przymus wyborczy” - na takie między innymi tematy spierali się: Natalia Zarzeczna (II D), Grzegorz Kaczmarek (II A), Maciej Michalak (II C), Szymon Lubieniecki (III D).

Debatanci z naszej szkoły wykazali się ogromną wiedzą, determinacją, opanowaniem i umiejętnościami oratorskimi. Przekonująco wyrażali opinie i podbudowywali je rzetelnymi argumentami. Sędziowie – studenci Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UWr sprawiedliwie ocenili wszystkie wystąpienia.

Gratulujemy sukcesu najmłodszemu kołu szkolnemu i życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się 29 marca. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna z IX LO we Wrocławiu.

Jeżeli także chcecie zmierzyć się z innymi i sprawdzić swoje umiejętności debatanckie, zapraszamy serdecznie do Szkolnego Koła Debat Oksfordzkich, którego opiekunem jest p. prof. Renata Duda.

01.JPG02.JPG03.JPG04.JPG05.JPG