12 czerwca na Ośrodku Sportu i Rekreacji SOSIR odbył się finał strefy wałbrzyskiej w piłce plażowej szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Aleksandra Godyla (kl.2e) I Aleksandra Druciak(kl.1a). Mecze były bardzo zacięte. Nasze reprezentantki dotarły do półfinału bez żadnej porażki ( pokonując ekonomik, który jest odwiecznym rywalem naszej szkoły w piłce siatkowej). Poprzez system brazylijski, jakim drużyny zmuszone były grać, nasza szkoła trafiła na zdecydowane faworytki spotkania NOWA RUDA. Mimo wielkich chęci, naszym dziewczynom nie udało się pokonać rywalek. Tym samym dwie Ole odpadły z rozgrywek uzyskując 3 miejsce. Dziękujemy naszej reprezentacji i życzymy powodzenia w następnym roku!