W dniu 09.04.2015r. odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Zawody zorganizowane zostały na obiektach OSiR-u Świdnica. Przy sprzyjających warunkach pogodowych nasi uczniowie po raz kolejny odnieśli sukces. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Dziewczęta zdobyły 77pkt., a chłopcy 49pkt.

W pierwszej dziesiątce znalazły się:
Agata Boruszewska - II miejsce, Monika Stanisz - III miejsce, Patrycja Zienkiewicz – IV miejsce, Maja Wróblewska – V miejsce, Patrycja Pałka – VI miejsce, Sara Borkowska – VIII miejsce

Nasza kadra w składzie:
DZIEWCZĘTA (OPIEKUN: Renata Zapart-Dec):

• Pałka Patrycja
  • Stawarz Aleksandra
  • Boczek Patrycja
  • Stanisz Monika
  • Boruszewska Agata
  • Wróblewska Maja
  • Fortuna Klaudia
  • Zienkiewicz Patrycja
  • Borkowska Sara
  • Wilicka Victoria

CHŁOPCY (OPIEKUN: Maciej Wodziński):

• Mazurkiewicz Grzegorz
  • Duda Łukasz
  • Adamczyk Michał
  • Jędras Kacper
  • Wierzyk Adam
  • Trzeciak Wojciech
  • Janiak Jakub
  • Wize Jakub
  • Szozda Robert

Na zdj reprezentacja dziewcząt od lewej: Borkowska Sara, Stawarz Aleksandra, Pałka Patrycja, OPIEKUN: Renata Zapart-Dec, Boczek Patrycja, Fortuna Klaudia, Boruszewska Agata, Stanisz Monika, Wilicka Victoria.

Na zdj reprezentacja chłopców od lewej: Trzeciak Wojciech, Mazurkiewicz Grzegorz, Wize Jakub, Duda Łukasz, Adamczyk Michał, OPIEKUN: Maciej Wodziński, Szozda Robert, Janiak Jakub, Jędras Kacper, Wierzyk Adam

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg