W dniach 20-27 marca 2015r. nasza szkoła będzie gościć 21-osobową grupę uczniów i 2 nauczycieli z miejscowości Aosta we Włoszech w ramach 6 edycji wymiany ze skzołą włoską. W związku z przyjazdem gości organizujemy w naszej szkole Italian Day w czwartek 26 marca. W ramach tej imprezy przewidujemy:

1. Konkurs Karaoke
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziały w tej zabawie. Piosenki mogą być śpiewane w języku angielskim i włoskim. Szczególnie zachęcamy do śpiewania w języku ojczystym naszych gości.

2. Konkurs Plastyczny
Dotyczy on plakatu związanego z kulturą Włoch. Plakat może być wykonany dowolną techniką, format A3 lub 50x70 cm. Prace nie mogą być rolowane i składane, a wykonane suchymi pastelami albo węglem drzewnym, muszą być utrwalone.

Prace i zgłoszenia na konkursy przyjmują Pani Profesor Urszula Tokarska-Łokić oraz Pani Profesor Elżbieta Badzioch-Zarzycka do 20 marca 2015r. Zapraszamy również osoby, które chciałyby pomóc w organizacji tej imprezy !!!