jFontSize
A- A A+

Drodzy Absolwenci, przypominamy, że 3 października bieżącego roku nasze liceum będzie świętować swój kolejny jubileusz.
Dziarska mina upływających dekad ( to już 65 lat) DWÓJKA zaprasza w swe gościnne progi w sobotę ( 3.X.2015r.) o godz. 10.00 do auli szkolnej.
Oficjalne uroczystości poprzedzi Msza Św., która zostanie odprawiona przez absolwentów kapłanów w kościele Św. Krzyża przy ul. Westerplatte 4 w Świdnicy.

W murach II LO będzie można spotkać się ze znajomymi, z przedstawicielami różnych roczników, wychowawcami, dyrekcją i pracownikami szkoły, obejrzeć ciekawy program artystyczny, wysłuchać wspomnień i wystąpień okolicznościowych. A spacerując po salach i korytarzach liceum przy ul. Równej, warto będzie zasiąść w klimatycznych kawiarenkach i skosztować specjałów przygotowanych przez obecne pokolenia młodzieży.

O godz. 16.00 planujemy dla wszystkich zainteresowanych POPOŁUDNIOWE PARTY ABSOLWENTÓW, które odbędzie się w restauracji „ESPERANTO” przy ul. Stęczyńskiego w Świdnicy. Oferta spotkania zawiera obiad i różnego rodzaju dania i przekąski. Możliwość spotkań w sali jak też i na zewnątrz. Tańce i zabawa również są przewidziane.

Proponujemy także nabywanie materiałów zjazdowych o szkole, wśród których znajdą się: gazetka okolicznościowa, tarcza II LO oraz kalendarz z fotografiami z naszej szkoły. Koszt tych materiałów to 30 zł.

Prosimy o potwierdzanie udziału w Zjeździe oraz dokonywanie wpłat najpóźniej do 18 września (wcześniejsze wpłaty mile widziane).
Koszt: 160 zł od osoby ( w tym materiały zjazdowe),
osoba towarzysząca w popołudniowym party – 130 zł.

Zgłoszenia na jubileuszowy X Zjazd Absolwentów II LO proszę kierować na adres internetowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
zaś wpłaty na party i materiały zjazdowe winny być przesyłane na konto STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW I SYMPATYKÓW II LO 29 2490 0005 0000 4530 7111 1909

Gorąco zachęcamy do udziału w naszym szkolnym święcie.
Organizatorzy
ze Stowarzyszenia
Absolwentów i Sympatyków II LO w Świdnicy

POPOŁUDNIOWE PARTY ABSOLWENTÓW w Hotelu Esperanto

Menu

Obiad:
Udko luzowane nadziewane fasolką szparagową i papryką w sosie
Ziemniak pieczony
Surówka

Gorący stół różności:
Żurek w kociołku z białą kiełbasą
Pierożki ruskie, z kapusta i grzybami, ze szpinakiem
Pałki z kurczaka
Żeberka
Mini gołąbeczki
Leczo warzywne

Stół potraw zimnych:
Sałatka z szynką i kukurydzą
Sałatka grecka
Sałatka jarzynowa
Tymbaliki drobiowe
Mięsa pieczone (karczek, galantyna drobiowa, boczek rolowany)
Wędliny
Jajo z sosem tatarskim
Śledź w oleju
Szuba
Pieczywo

Kącik słodkości:
Jabłecznik
Babeczki

Napoje (b/o):
Kawa, herbata
Sok pomarańczowy, woda

- Piwo Miłosław z lokalnego browaru Fortuna z Wielkopolski – 6zł/0,5l

Noclegi:
- pokój jednoosobowy - 140 zł brutto
- pokój dwuosobowy - 180 zł brutto