jFontSize
A- A A+

Bartosz Berezak, Maciek Kulik, Wojciech Buczko, Daniel Gielata, Sławek Sieradzki i Radek Stefaniak, a także nie grający dziś Olek Jarosz zdobyli brakujący w dorobku tej klasy tytuł mistrzowski (byli już mistrzami w siatkę i w nogę). Po stojącym na bardzo wysokim poziomie gry finale chłopcy z III a godnie pożegnali się z rozgrywkami udowadniając, że sport można pogodzić z obowiązkami szkolnymi .Byli zawsze obecni na wszystkich zawodach międzyklasowych, a także nie zawodzili gdy trzeba było reprezentować szkołę na zawodach powiatowych czy strefy wałbrzyskiej. Najlepszym zawodnikiem finału zostal Daniel Gielata ktory raz za razem "dziurawił" kosz rywali-najczęściej za pomocą wsadów. Zdobyl 23 punkty z 50 zdobytych przez calą drużynę.
II a nie była jednak tylko tlem dla rywali, choć po pierwszej kwarcie 15:0 taki scenariusz był możliwy. W drugiej kwarcie II a przebudzila się i mecz stal się bardziej wyrównany. Gratulujemy zwycięzcom i przegranym, życzymy im dalszych sukcesów sportowych.

III a-II a 50:16
III a :Daniel Gielata 23, Maciek Kulik 10, Bartosz Berezak 6,Wojtek Buczko 4 i Slawek Sieradzki 4, Radek Stefaniak 3
II a: Michal Adamczyk 7, Robert Szozda 3, Wojciech Goębiewski 2, Pawel Mroczek 2, Kacper Mik 2, Piotr-WIEŻA-Michalski 2.