Banach, czyli II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy, już w najbliższą sobotę zamieni się w znaną wszystkim Uczelnię Harrego Pottera. To właśnie Hogwart jest motywem przewodnim tegorocznego Dnia Otwartego.
Ósmoklasiści będą mieli okazję poznać ofertę szkoły, jej atmosferę i klimat. Młodzież zwiedzi m.in. Komnatę Eliksirów, Szyfrów, Magicznych Ziół, Gier i multimediów, Magicznych Stworzeń, Ksiąg Zakazanych i Strachu. W każdej z nich będzie mogła się zmierzyć z różnymi zadaniami. Jedna z sal przemieni się w "Szpital w Hogwarcie", a odpocząć będzie można na leżakach w Azkabanie. Po szkole oprowadzać będą uczniowie, którzy już realizują przygodę z Banachem. Goście będą poruszać się w szkole z mapą i zdobywać pieczątki w różnych komnatach, by na koniec wziąć udział w Loterius Fantus.
Dzień Otwarty w II LO to zawsze przeżycie - nauczyciele i uczniowie opowiedzą o szkole, jej wymaganiach i sukcesach. II Liceum Ogólnokształcące szczyci się Złotą Tarczą w rankingu Perspektyw m.in. dzięki Olimpijczykom i świetnie zdawanym maturom.
Atrakcją będzie na pewno fotobudka i słodka kawiarenka "DziÓrawy kocioł" , a w Informatorium każdy zdobędzie potrzebne informacje na temat oferty Banacha.
Zapraszamy w sobotę, 15 kwietnia, w godzinach od 9.00 do 12.00 ul. Równa 11.
Do zobaczenia!

8 kwietnia 2017 r. (sobota) DZIEŃ OTWARTY w II LO Serdecznie zapraszamy!

Koniecznie zapoznaj się z harmonogramem sobotniego spotkania:

REKRUTACJA 2017 (szczegółowe zasady i terminy rekrutacji ogłosimy niezwłocznie po podpisaniu odpowiedniego Zarządzenia przez Kuratora Oświaty we Wrocławiu).

Przed podjęciem decyzji o wyborze nowej szkoły zapraszam do zapoznania się z ofertą II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy. Przeczytaj, odwiedź II LO i zostań naszym uczniem!