W tym roku szkolna reprezentacja II LO skazana była na sukces. Po cichu liczyliśmy na pierwszy od 8 lat awans do finałów powiatowych tych rozgrywek i w końcu się udało. Wielki wpływ na grę naszych chłopaków miała p.Dorota Durlej (bądź co bądź mistrzyni Polski z klubem Zagłębie Lubin). Ustawienie w grze, walka i determinacja, a w konsekwencji końcowy wynik ostatecznie przerosły nasze oczekiwania, bo do finałów strefowych przystąpimy jako Mistrz Powiatu Świdnickiego.

Pokonaliśmy ZSBE po dramatycznym meczu ( przegrywaliśmy w końcówce 7-8) wynikiem 10-9 i I Liceum Ogólnokształcące 12-10.
Największy wpływ na naszą grę mieli Bartosz Berezak z 3a i Kamil Rymsza z 3d(6 bramek przeciwko I LO). Wspierali ich na skrzydłach Mateusz Matlęga i Bartosz Niedźwiecki z 2e. Nieustający popis w bramce dawał Kamil Połczyński z 2c. Kamil przeciwko I Liceum obronił pierwsze 5 rzutów do bramki w tym jednego karnego( cała w/w piątka zawodników czynnie uprawia piłkę ręczną).

Pozostali zawodnicy:Wiktor Baliński, Daniel Gielata, Marcin Ostojski, Igor Rataj, Wojciech Wyrwa, Robert Szozda, Kewin Oskwarek. 11 listopada na Zawiszowie odbędzie się mecz ŚKPR Świdnica- Żagiew Dzierżoniów (godzina jeszcze nie jest znana), w którym na przeciw siebie wyjdą uczniowie naszej złotej drużyny.

Serdecznie zapraszamy na mecz.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg