jFontSize
A- A A+

TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA - REGULAMIN

Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy w ramach Światowego Dnia Poezji zaprasza młodzież uczęszczającą do świdnickich szkół ponadpodstawowych do udziału w autorskim konkursie poetyckim – Turniej Jednego Wiersza. Przedmiotem Turnieju jest napisanie jednego wiersza na wylosowany temat, a jego celem prezentacja twórczości oraz wyłonienie laureata spośród młodych talentów literackich. 

  1. Organizatorem Turnieju jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy.
  2. Turniej odbędzie się 21 marca 2024 r., o godz. 00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy, ul. Franciszkańska 18.
  3. Jedyną formą uczestnictwa jest osobiste stawienie się, napisanie wiersza na podstawie wylosowanego w dniu Turnieju tematu oraz jego prezentacja. Każdy uczestnik wylosuje jeden temat.
  4. Turniej przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych w Świdnicy. Udział w Turnieju może wziąć maksymalnie 3 uczniów z jednej szkoły.
  5. Uczestników zgłasza nauczyciel, który w dniu Turnieju jest obecny podczas wydarzenia.
  6. Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  7. Ostateczny termin zgłoszenia uczestników: 15 marca 2024 r.
  8. Nagroda główna Turnieju Jednego Wiersza: bon podarunkowy do Salonu Empik o wartości 200 zł.
  9. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w dniu turnieju, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy, ul. Franciszkańska 18, o godz. 00.
  10. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.